Skip to main content
Blog

Od 1 lipca rozpocznie się nabór na studia podyplomowe ONLINE

By 10 czerwca, 2022No Comments

Od 1 lipca rozpocznie się nabór na studia podyplomowe ONLINE: „Bezpieczeństwo w użytkowaniu i zarządzaniu substancjami chemicznymi”.

Studia przeznaczone są dla osób związanych z przemysłem chemicznym, w tym chemii gospodarczej, jak i dla osób zajmujących się importem i eksportem substancji i mieszanin, BHP oraz dla tych, którzy planując rozwój swojej kariery zawodowej chcą zostać, specjalistami o rzadkich interdyscyplinarnych kwalifikacjach.

 

Celem studiów jest przekazanie najnowszej wiedzy w zakresie klasyfikacji i oznakowania substancji, mieszanin i wyrobów chemicznych, sporządzania kart charakterystyki, zasad rejestracji substancji i wprowadzania gotowych wyrobów do obrotu, a także bezpiecznego obchodzenia się, magazynowania, transportu i użytkowania takich produktów.

 

Program uwzględnia przede wszystkim praktyczne zagadnienia związane z omawianymi tematami. Zajęcia prowadzone są metodami warsztatowymi z naciskiem na interaktywny udział studentów i praktyczne rozwiązywanie realnych problemów.

 

Studia realizowane są w formie zdalnej na odległość (ONLINE)

 Rekrutacja rozpocznie się 1 lipca i potrwa do 15 sierpnia 2022 r.

 

Szczegóły na: http://chemia.studia-podyplomowe.info/

Leave a Reply