Zastanawiasz się jak poprawnie oznakować produkt przeznaczony do dezynfekcji?

Jeśli:
- szukasz wiedzy jakie wymagania prawne dotyczą oznakowania produktu do dezynfekcji;
- chcesz dowiedzieć się jakie elementy powinny znaleźć się na opakowaniu jednostkowym produktu;
- zastanawiasz się, z których informacji można zrezygnować w przypadku małego opakowania;
- poszukujesz informacji, które elementy można umieścić na ulotce informacyjnej;
- chcesz wiedzieć czy opakowanie powinno posiadać np. wyczuwalne dotykiem ostrzeżenie o niebezpieczeństwie, czy też zamknięcie utrudniające otwarcie przez dzieci;

 

Na te oraz wiele innych pytań odpowie Państwu Specjalista ds. Rejestracji Produktów Biobójczych i Kart Charakterystyki Pani Dominika Gajewska.

W nawiązaniu do licznych sugestii, webinaria nie będą odbywały się na żywo, aby umożliwić Państwu zapoznanie się z prezentowanym materiałem w dogodnym czasie.

Wszystkich zainteresowanych tematem serdecznie zapraszamy. Po webinarium zachęcamy Państwa do kontaktu ze specjalistą poprzez bezpośrednią skrzynkę e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sprawdź program>>>

UWAGA: UDZIAŁ NIE WYMAGA REJESTRACJI

 

 Dla tych z Państwa, którzy nie mieli okazji zobaczyć poprzedniego webinaru "KARTA CHARAKTERYSTYKI DLA PRODUKTÓW PRZEZNACZONYCH DO DEZYNFEKCJI", serdecznie zapraszamy do obejrzenia materiału >>>TUTAJ<<<

 

Webinar: "OZNAKOWANIE PRODUKTÓW PRZEZNACZONYCH DO DEZYNFEKCJI" zostanie udostępniony poniżej w dniu 04.06.2020 r. o godzinie 12.00. 

>>>zobacz WEBINAR<<<